Kurumsal

Hakkımızda

Dünden Bugüne UY-PA,

UYPA 1993 Yılında Adana ‘da kuruldu. Firmamız elektronik cihazların ve welling, rota marka şemsiyelerin ithalatı ve ihracatıyla piyasaya kendini tanıttı. Başta Çin Hong Kong ve Tayvan olmak üzere Uzakdoğu ülkelerinden ithal yapan UY-PA söz konusu sektörde kalitesi ve hizmetiyle piyasasında kendini kanıtlamıştır. İlk şubemizi Mersin serbest Bölgede hizmete açarak ithalatını yapmış olduğumuz ürünleri komşu ülkelere daha rahat pazarladık. Hizmet alanımızı yalnızca yurtdışıyla sınırlı tutmayıp 2. Şubemizi 2002 yılında İstanbul’da hizmete açtık. Bu şubemizde ithalatını yapmış olduğumuz ürünleri yurtiçine daha rahat bir şekilde pazarladık.

Müşterilerimizin talep ve beklentileri dogrultusunda 2005 yılında perakendeye yönelerek  3. şubemizi Adana’ da Cemal Gürsel caddesinde hizmete açmış bulunmaktayız. Yeni ürünlerimizi, farklı dizaynımızı Uzakdoğu esintileriyle sizlere sunmak istediğimiz için üçüncü şubemizi “UY-PA Alışveriş Merkezi“olarak açmış bulunmaktayız.

 4.Şubemizi 18 Haziran 2011 tarihinde Adana’ da Kenan Evren Bulvarında Değerli halkımızın hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

 5. Şubemizi  15 Kasım 2017 tarihinde Adana’ da Gazipaşa Bulvarında Değerli halkımızın hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

 Firmamız, ticari faaliyetlerini, ürün yelpazesine yapay çiçekten bambu ürünlere, bebek arabasından şemsiyeye, hediyelik eşyalardan dekoratif eşyalara, cam aksesuarlardan züccaciyeye kadar birbirinden çok farklı ürünleri katarak sürdürmektedir. Türkiye’nin tüm illerine hizmet veren UY-PA, hizmetlerini yurt içiyle sınırlı tutmayıp Rusya Federasyonu, Irak, Türkiye Cumhuriyetler ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ ne kadar götürmektedir. 

 

                                                                                                     

                                                                               UY-PA  PAZ.İTH.İHR.LTD.ŞTİ.         

                                                                                             Yönetim Kurulu