Kurumsal

Misyonumuz&Vizyon

 

       Misyon & Vizyon

Değişen alışveriş dinamikleri doğrultusunda tüketicinin ihtiyaçları ve beklentilerine en uygun ürün ve hizmeti sunmak amacıyla özellikle zücaciye sektörünü amaç edindik.UY-PA olarak ticari faaliyetimizi belirli ürünlerle sınırlı tutmayıp, dekoratif süs eşyalarından  bebek araç gereçlerine, şemsiyeden porselen takımlara, vitrin içi takımlarından elektrikli küçük ev aletlerine kadar pek çok farklı ürün konseptiyle ve kendini kanıtlamış markalarla hizmet etmeye devam etmekteyiz.

3 ana faaliyetimiz olan çeyizlik eşya grubu , şemsiye grubu ve çocuk araç gereçlerinde  kendimizi sürekli yenileyerek uluslar arası standartlardaki ürünleri 1993’ten beri yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılarak dünyadaki trendleri yakından takip ediyoruz.

Pazarlama alanında hizmet alanımızı genişleterek, Çocuk araç gereçlerinde markamız olan Baby casper bayi sistemine geçerek 30 noktada hizmet ettiğimiz bayi sayısını il bazında arttırarak daha fazla ilde bayi ağını genişleterek hizmet alanımızı genişletmek.

Diğer bir yandan Irmak markası altında sunduğumuz  züccaciye grubunu aynı şekilde toptan ve perakende olarak bayi ağını yurtiçinde genişletmek.

UY-PA olarak yatırımlarımızla işsizliğin azaltılmasına ve ülkemizin kalkınmasına destek olmaktayız. UY-PA olarak sosyal projelere ve Kültürel etkinliklere de katkı sağlamaktayız. Türkiye’ de bir ilke imza atarak Sivil toplum kuruluşlarımızdan YUVA-KUR işbirliği ile müşterilerimize aile okulu, evlilik eğitimi ve aile danışmanlığı seminerlerinin düzenlenmesine de katkı sağlamaktayız.